chsa.gif
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie
we Wrocławiu


ChSA czyli Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie jest organizacją studencką, zrzeszającą studentów, uczniów oraz absolwentów wyższych uczelni. Podstawą naszej działalności są spotkania małych grup, w czasie których czytamy Pismo Święte, oglądamy filmy, dyskutujemy i próbujemy szukać odpowiedzi na nurtujące współczesnego człowieka pytania.

Nie posiadamy przy tym sztywnego modelu działania, chcemy korzystać z bogactwa różnorodności, które stanowimy. Organizujemy również imprezy taneczne, koncerty, spotkania z ciekawymi i znanymi ludźmi, wykłady i szkolenia. Jednym słowem dla każdego coś miłego...


Więcej na temat wrocławskiej grupy ChSA znajdziesz na stronie:

 

http://republika.pl/chsa_wroc

 

 

Dokładny plan wszystkich spotkań znajduje się na stronie: Kalendarz spotkań i imprez.
Wszelkie inne, nie zawarte w tym serwisie informacje na temat ChSA można otrzymać, kontaktując się z członkami grupy mail'em lub telefonicznie
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie
to międzywyznaniowy ruch zrzeszający studentów i absolwentów wyższych uczelni oraz uczniów szkół średnich, którzy uznają Jezusa Chrystusa za swojego Pana i Zbawiciela oraz akceptują i stosują w codziennym życiu prawdy zawarte w Piśmie Świętym.
ChSA posiada osobowość prawną od roku 1989 i jest obecne w większości ośrodków akademickich naszego kraju. Jest jednym z ruchów założycielskich Forum Współpracy Chrześcijańskich Organizacji Młodzieżowych w Polsce.
ChSA jest ruchem członkowskim międzynarodowej, chrześcijańskiej organizacji studenckiej IFES (International Fellowship of Evangelical Students). IFES jest obecne w 140 krajach na wszystkich kontynentach i posiada ponad 50 letnią tradycję.

Koniecznie odwiedź stronę http://www.chsa.org.pl/, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ChSA (w tym o organizowanych przez ChSA imprezach ogólnopolskich, obozach, konferencjach i szkoleniach) i IFES.

 

e-mail  Napisz do mnie

stat4u
Strona znajduje się na serwerze www.republika.pl
www.republika.pl